Aktuality

20.01.2020: Opravné zkoušky v autoškole

Platba za opravné zkoušky v autoškole !!!

 

Žák, který úspěšně nevykoná v řádném termínu praktickou zkoušku v řízení vozidla zaplatí škole za každou opravnou zkoušku:

- jízda s nákladním automobilem v rámci skupiny C  -   370 Kč

- jízda s osobním automobilem v rámci skupiny B  -  300 Kč

 

Kromě toho uhradí žák za opravnou zkoušku příslušný poplatek také na městském úřadu v Kyjově, odbor správních,dopravních a živnostenských agend !!!

 

06.01.2020: Do nového roku s dobrým skutkem

První školní den nového roku se v naší škole uskutečnila přednáška o Českém národním registru dárců kostní dřeně a transplantaci krvetvorných buněk vedená paní Zdenkou Wasserbauerovou, kterou doprovodil náš úspěšný absolvent Dennis Urc, který sám transplantaci kostní dřeně podstoupil. Děkujeme našim studentům, kteří se rozhodli po této přednášce registr dárců rozšířit.

Fotky z akce naleznete na našem facebooku https://cs-cz.facebook.com/ssakyjov.cz/

20.12.2019: Rozloučení s rokem 2019 - malý vánoční koncert

Poslední školní den v roce 2019 učitelé a žáci maturitních ročníků nám společně nám zahráli a zazpívali několik vánočních koled u vánočního stromku.
Ostatní žáci školy a zaměstnanci měli možnost si s nimi také zazpívat. Koncert zahájil pan ředitel Radek Hladný. V závěru vystoupení pak poděkoval všem účinkujícím a všem přítomným popřál veselé a štědré vánoce a hodně zdraví, štěstí a úspěchů v novém roce 2020. 
Fotky z akce naleznete na našem facebooku https://cs-cz.facebook.com/ssakyjov.cz/

18.12.2019: Divadelní advent

Začátek zimy si studenti oboru autotronik zpestřili dvěma divadelními představeními. První z nich jim příbližilo období romantismu přímo ve škole. Na druhé, kterým byla tragédie Romeo and Juliet, zavítali do Brna a procvičili si svou znalost angličtiny. Výlet do Brna pak završili návštěvou adventních trhů.

Fotky z akce naleznete na našem facebooku https://cs-cz.facebook.com/ssakyjov.cz/

19.11.2019: MOTORKY 2019

Již pátý ročník akce Střední školy automobilní Kyjov „Motorky pro kluky a pro holky“ se uskutečnil dne 20. 6. 2019.


V krásném teplém dnu a příjemné atmosféře za hudebního doprovodu skupiny Melodik 77 pana Josefa Zachrly byly k vidění výstavní kousky našich současných i bývalých žáků, zaměstnanců i přátel školy. K nejcennějším exemplářům patřil motocykl Harley Davidson z roku 1942, k těm nejmodernějším pak motocykl Policie ČR značky BMW. Další stroje značek Yamaha, Honda, Kawasaki, Suzuki, BMW, Simson, KTM, Yuki, ČeZeta, Dněpr nebo např. Jawa obdivovali především návštěvníci z řad žáků středních a základních (nejen) kyjovských škol, kteří se mohli také seznámit s prací v dílnách naší školy při výměně pneumatiky nebo žárovky, či při zapojení elektrického obvodu. Děti z mateřských školek zaujaly nejvíce hravé úkoly připravené na 5 stanovištích nebo možnost posadit se do traktoru.

Výstavu motorek doplnila výstava gramofonu, kotoučového magnetofonu a retrorádií značek Tesla, Selma nebo Lorenz s možností poslechu za přítomnosti majitele – vášnivého sběratele Jana Davida Albrechta ze třídy 2.AK a také výstava dvou veteránů z automobilního průmyslu: Škoda 1000MB a Fiat 600.

Bohatý doprovodný program zajistili svými ukázkami také biketrialisté z kyjovského oddílu a především Policie ČR, která kromě čtyřkolky a motorky nabídla ukázky a nácvik sebeobrany nebo možnost vyzkoušet si zajímavé úkoly a virtuální brýle simulující stav člověka pod vlivem únavy, alkoholu či drog. Policii ČR patří velký dík za zajištění otočného simulátoru, který se stal trhákem celé akce!

Galerie
Strana: 1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7
Vyhledávání
hledat
Reklama

zde může být vaše reklama